Oferta dla aptek, gabinetów i firm farmaceutycznych

aptekiZapraszamy do współpracy firmy związane z farmaceutyką i stomatologią.
Nasze eksponaty mogą stanowić doskonały sposób wyróżnienia Państwa stoiska targowego lub ekspozycji czasowej w Państwa firmie.
Istnieje możliwość wypożyczenia eksponatów, lub zaaranżowanie kompletnego stoiska wraz z umeblowaniem.
Jeżeli chcą Państwo uzyskać niebanalny i niepowtarzalny wystrój - zapraszamy!

Organizacja wystaw

listerineZachęcamy do współpracy Muzea w których oferujemy zorganizowanie wystawy Urok Starego Gabinetu Stomatologicznego.
Posiadamy tysiące eksponatów związanych z medycyną i stomatologią.
W zależności od wielkości udostępnionej powierzchni jesteśmy w stanie w ciekawy sposób zaaranżować ekspozycję, wraz z kompletnym odtworzeniem gabinetu.
W zakończonej już wystawie na zamku w Baranowie Sandomierskim odwiedziło nas 35 000 osób, za co serdecznie dziękujemy.

Zakup zdjęć do wykorzystania komercyjnego

zdjeciaDla firm marketingowych, agencji reklamowych oraz firm z branży farmaceutycznej czy medycznej oferujemy możliwość zakupu zdjęć do wykorzystania w Państwa kompozycjach graficznych. Zdjęcia można kupić bezpośrednio na naszej stronie lub kontaktując się z nami.

Większość oferowanych aktualnie zdjęć znaleźć można w kategori Multimedia/Zdjęcia.

Wystrój gabinetów stomatologicznych i aptek

wystrojDuże doświadczenie, możliwości techniczne i znajomość branży pozwala nam zaoferować Państwu unikalne kompozycje budujące wizerunek Państwa placówki. Poczynając od plakatów (do nabycia w kategorii Eksponaty), poprzez witryny z eksponatami a kończąc na wystroju całego wnętrza oferujemy coś co sprawi że osoby które odwiedzą Państwa gabinet lub aptekę na pewno przekażą swoje wrażenia dalej - a jak wiadomo najlepszym sposobem na zwiększenie zainteresowania jest "poczta pantoflowa"